معرفی گروه بین المللی سگال

معرفی گروه بین المللی سگال

 

معرفی گروه بین المللی سگال:

 

   گروه بین المللی تحلیلگران علوم سگال با شماره 339437 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده که به صورت تخصصي در حوزه فناوری اطلاعات، مشاوره، آموزش، تحقیقات علمی و پژوهشی در کلیه ی زمینه ها و همچنین تحقیق، انتقال، بومی سازی دانش فنی و تکنولوژی در راستای ایجاد بستر مناسب برای گسترش و توسعه در عرصه علم و فناوری و استقرار ساختار مدیریت دانش در سازمان ها فعال مي باشد. همچنین با هم افزايي پتانسيل شرکت های گروه و به‌ کارگیری استانداردهای جهانی از طریق توسعه‌‌ی فناوری های نوین و دانش روز جهان توانسته است در مدت زمان کوتاه، جایگاه خاصی دست یابد.


چشم انداز :

 

  • برترین تولید کننده سیستم های هوشمند با بهره گيری از دانش روز دنيا .
  • برترین ارائه دهنده راهکارهای نوین مديريتی به سازمان ها بر اساس هوش تجاری (BI).
  • برترین صادر کننده فناوری و کسب سهم بازار ویژه در عرصه بين المللي خصوصا خاورمیانه و کشورهای آسیای میانه.
  • برترین مجری دوره های تخصصی آموزشی با همکاری مراکز عالی آموزشی بین المللی و دانشگاه های مطرح جهان.

 

بیانیه ماموريت :

 

       ماموريت گروه بین المللی تحلیلگران علوم سگال افزايش سهم از بازار جمهوری اسلامی ايران و بین الملل با بهره گيري از تجارب موفق جهاني وشيوه هاي نوين مديريتي است. شرکت هاي اين گروه با راهبرد ايجاد تمايز و تمرکز در بازار توانسته اند پوشش و حمايت مناسبي را براي فعاليت هاي يکديگر ايجاد کنند و با اتکاء به قابليت هاي محوري خود موفق به اجراي پروژه‌هاي مختلفي گردند که بسياري از آنها در شمار طرح‌هاي ملي و کشوري محسوب مي‌گردد. 

معرفی اجمالی گروه بین المللی سگال

این گروه ضمن بهره گيري از توانمندي گسترده در زمينه هاي مختلف علمي، فني و مدیریتی با همکاري جمعي از خبره ترين متخصصان کشور، در زمينه مشاوره، اجرا و نظارت پروژه هاي مرتبط بصورت تخصصي خدمات مختلفی را با هدف توسعه صنایع، علوم و فناوری ارائه می نماید.

پیوندها

عضویت در خبر نامه

برای عضویت آدرس ایمیل خود را وارد نمایید:


logo-irannsr
logo-samandehi
وب نویسان